Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej, moją specjalnością jest szeroko pojęta automatyka przemysłowa. Od zawsze interesowałem się elektroniką, dzięki czemu zdobytą na studiach wiedzę teoretyczna potrafiłem połączyć z praktyką. Zajmuję się naprawą dużego sprzętu AGD. Specjalizuję się w naprawie elektronicznych modułów sterujących oraz programatorów sprzętu takiego jak pralki, zmywarki, płyty ceramiczne i indukcyjne, piekarniki. Naprawiam sprzęt marek takich jak Electrolux, AEG, Zanussi, Bosch, Siemens, Amica, Whirlpool, Indesit, Ariston, Hotpoint, Candy, Hoover, Haier oraz innych, również mniej znanych.

W przeciwieństwie do wielu innych serwisów, elektronikę naprawiam sam, nie odsyłam do podwykonawców, skraca czas naprawy do minimum.

Od lat studenckich posiadam uprawnienia SEP pozwalajace mi zajmować się obsługą, naprawami oraz montażem urządzeń oraz instalacji elektrycznych do napięcia 1000V. Uprawnienia te pozwalają mnie na podłączanie sprzętu AGD do instalacji elektrycznej oraz odnotowanie tego faktu w karcie gwarancyjnej pieczątką z numerem uprawnień SEP.

Korzystam z profesjonalnych narzędzi pomiarowych amerykańskiej firmy Fluke takich jak multimetr Fluke 87V, Fluke 289, przyrządu do pomiaru parametrów instalacji elektrycznej, pomiarów ochronnych oraz rezystancji izolacji Fluke 1652B. Posiadam mostek do wyszukiwania uszkodzonych elementów Agilent RLC U1733B. W trudniejszych przypadkach na warsztacie korzystam z oscyloskopu cyfrowego Tektronix TDS2012C, oraz transformatora separacyjnego o mocy 3kW, co umożliwia bezpieczne pomiary w każdym punkcie, również w układach bez sepracji galwanicznej z tzw. "gorącą masą". Posiadam także pirometr Fluke 62 którym można dokonać błyskawicznego bezdotykowego pomiaru temperatury zarówno w piekarniku jak i w zamrażarce kontrolując, przykładowo, prawidłowość działania termostatu. W codziennej pracy używam bezdotykowego detektora napięcia Fluke 1AC II, dającego pewność, że w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy brak jest napięcia.

Jestem zarejestrowanym, legalnie działającym przedsiębiorcą pod nr REGON 365948377. Nie jestem czynnym podatnikiem VAT, w związku z czym nie mogę wystawiać faktur VAT na swoje usługi - jedynie rachunki zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać rachunek - poproszę o podanie danych do jego wystawienia przed wydaniem sprzętu z naprawy. Akceptuję płatności gotówką oraz przelewem.

Wykonuję ekspertyzy oraz kosztorysy napraw jeśli chcą Państwo naprawić sprzęt objęty polisą ubezpieczeniową, w szczególności w razie uszkodzeń sprzętów spowodowanych przepięciem w sieci zasilającej.

Powyższe ceny szczególnie w przypadku napraw elektronicznych modułów sterujących mają charakter orientacyjny i zwykle dokładnie mogą być określone po obejrzeniu i zbadaniu sprzętu na miejscu, czasem da się go określić na podstawie opisu uszkodzenia oraz modelu sprzętu telefonicznie.